Założyłem Kancelarię prawną Szołajski Legal Group, ponieważ wierzę, że jest możliwy łatwy i bezpośredni dostęp do prawnika, bez sztucznego patosu i zbędnych barier. Chcę, aby nasi Klienci czuli, że jesteśmy równorzędnymi partnerami, dążącymi do wspólnych celów. Wiem, że każdy z moich współpracowników podziela tę wizję.
Założyłem Kancelarię

Marcin Szołajski, CEO

Szołajski Legal Group

Kancelarię prawną Szołajski Legal Group tworzy zespół prawników znających się od lat.

Jesteśmy w pierwszej kolejności ludźmi, dopiero potem prawnikami, którzy chcę służyć innym. Wskazujemy rozwiązania i argumenty prawne, bez zbędnej „filozofii” prawnej. Doradzając, stajemy się członkami zespołu Klienta.

Mamy wieloletnie doświadczenie zarówno w międzynarodowych kancelariach jak i jako prawnicy korporacyjni (in-house). Nie stosujemy jednak sztampowych rozwiązań, ale patrzymy na indywidualne potrzeby każdego Klienta.

Rozumiemy oczekiwania biznesu wobec prawników. Angażujemy się w proces podejmowania strategicznych decyzji Klientów, proponując i rekomendując konkretne rozwiązania, zamiast wskazywania długiej listy możliwych działań.

Chcemy być skuteczni, bo sukces naszego Klienta jest naszym sukcesem i osobistą satysfakcją.

Ważne są dla nas wartości. Jesteśmy transparentni i nie angażujemy się w sprawy budzące wątpliwości natury etycznej.

Specjalizujemy się w obsłudze przedsiębiorców z różnych sektorów gospodarki. Pomagamy Klientom w zakresie zamówień publicznych, praw autorskich, nowych technologii oraz sukcesji w firmach rodzinnych. Doradzamy na rynku nieruchomości, spraw procesowych oraz legislacji. Zapewniamy bieżącą obsługę przedsiębiorców. Prowadzimy sprawy korporacyjne, windykacji należności czy doradztwo podatkowe.

Chcemy zdobywać nowych Klientów, ale szczególnie ważne jest dla nas budowanie trwałych relacji z Klientem, który z zaufaniem powróci do nas, gdy potrzebna będzie pomoc prawna.

  • Siedziba Kancelarii Szołajski Legal Group