Wiedza merytoryczna, wysokie kompetencje oraz zaangażowanie w świadczeniu pomocy prawnej to niewątpliwe atuty Mecenasa Marcina Szołajskiego, który od kilku lat doradza nam w zakresie obsługi prawnej produkcji filmowej i sesji zdjęciowych ze szczególnym uwzględnieniem praw autorskich.
Obsługa prawna produkcji filmowej

Michał Pieńkowski, CEO

GARAŻ Miejsce Filmowe

Nasze doświadczenie ze współpracy z Mecenasem Marcinem Szołajskim potwierdza, że doskonale sprawdza się w trudnych wyzwaniach, co jest niezbędne w doradztwie prawnym zakresie zamówień publicznych.
Doskonale sprawdza się w trudnych wyzwaniach

Remigiusz Czerniej, Prezes

SEQUENCE Sp. z o.o.

Wiedza merytoryczna oraz bezpośredniość w działaniu to atuty Mecenasa Marcina Szołajskiego wykorzystywane przy obsłudze prawnej naszej Spółki w zakresie przetargów ogłaszanych w trybie zamówień publicznych.
Wiedza merytoryczna oraz bezpośredniość to atuty mec. Szołajskiego

Andrzej Szymański, CEO

Landis+Gyr

Zrozumienie biznesu informatycznego przez Mecenasa Marcina Szołajskiego jest cenną umiejętnością, którą skutecznie wykorzystuje w sporządzaniu umów informatycznych i ich negocjacjach. Negocjacje z udziałem Mecenasa Marcina Szołajskiego potwierdzają, że mamy w naszym „zespole” prawnika, który jest członkiem naszej drużyny i zapewnia bezpieczeństwo prawne.
Mamy w „zespole” prawnika, który jest członkiem naszej drużyny

Jarosław Tabor, Dyrektor ds. Informatycznych, Członek Zarządu

Software Escrow Management Sp. z o.o.

Partnerstwo i bezpośrednie relacje z Mecenasem Marcinem Szołajskim zapewniają skuteczność wsparcia prawnego naszej Spółki w zakresie windykacji należności, obsługi korporacyjnej, doradztwa podatkowego i negocjacji kontraktów handlowych.
Partnerstwo zapewnia skuteczność

Paweł Kamiński, Wiceprezes

SEQUENCE Sp. z o.o.

Nietuzinkowe rozwiązania proponowane przez Mecenasa Marcina Szołajskiego pozwoliły nam z sukcesem zakończyć spory sądowe, a pomoc przy przeprowadzaniu Walnych Zgromadzeń Członków Spółdzielni świadczy o zrozumieniu przez Pana Mecenasa stojących przed Spółdzielnią wyzwań.
Nietuzinkowe rozwiązania zakończą spory sądowe

Małgorzata Kaczkowska, CEO

Cukiernicza Spółdzielnia Inwalidów JEDNOŚĆ

Mecenas Marcin Szołajski jest zawsze blisko naszej Spółki i od wielu lat wspiera nas w zakresie obsługi korporacyjnej, dochodzenia należności jak i doradztwa podatkowego, zapewniając pomoc prawną na wysokim poziomie.
Mec. Szołajski jest zawsze blisko naszej Spółki

Katarzyna Buczyńska, CFO

Landis+Gyr

Mecenas Marcin Szołajski jest twórcą rozwiązań prawnych zarządzanej przeze mnie Spółki – depozytariusza kodów źródłowych – Software Escrow Management Sp. z o.o. Nie mam żadnych wątpliwości w jego profesjonalizm i wiedzę merytoryczną: przez lata roztropnie budowane na doświadczeniu pracy w/dla wiodących korporacji międzynarodowych, biznesu oraz fundacji i stowarzyszeń. Swoją pracę dostarcza zawsze na czas, zawsze trafnie adresując problem, zawsze z pogłębionym komentarzem oraz propozycjami sprostania wyzwaniom, zawsze na korzyść mojej Spółki, zawsze etycznie. Z przyjemnością rekomenduję Mecenasa Szołajskiego; chociaż w negocjacjach biznesowych wolę go mieć po swojej stronie!
W negocjacjach wolę mieć Szołajskiego po swojej stronie!

Michał Zborowski, CEO, Członek Zarządu

Software Escrow Management Sp. z o.o.