Prawnik Rafał Głodowski

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego oraz handlowego. Aktywnie wspomaga Kancelarię w zakresie prawa pracy oraz prawa spółdzielczego.

Przygotowuje opinie prawne zarówno w języku polskim jak i angielskim, pisma procesowe oraz umowy dla strategicznych Klientów Kancelarii.

Obsługuje Klientów w zakresie przygotowywania wniosków oraz pism do Krajowego Rejestru Sądowego.

W Kancelarii pracuje od początku jej istnienia.

Doświadczenie zdobywał w Kancelarii Radców Prawnych Błażejowska Nowakowski Szołajski Sp. p. w Warszawie, z którą był związany od 2012 roku.

Odbył praktyki w Departamencie Reformy Finansów Publicznych w Ministerstwie Finansów w Warszawie.

Absolwent kierunku Finanse i Rachunkowość w Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Obecnie student V roku prawa na tej uczelni.

Posiada międzynarodowy certyfikat TOLES Higher – poświadczający wiedzę i umiejętności związane z wykorzystaniem prawniczego języka angielskiego w praktyce.

Miłośnik koszykówki – w szczególności ligi NBA. Przez kilka lat trenował tenisa ziemnego i do dziś z przyjemnością uprawia ten sport. Lubi słuchać muzyki, najbardziej granej na żywo podczas koncertów. Wraz z narzeczoną i przyjaciółmi chętnie wędruje po górach. Interesuje się tematyką powojennej historii Europy i świata.