Obsługa prawna dla biznesu

Twoja firma znika pod lawiną obowiązków? Nie musi – pomożemy.

Nowe wyzwania spadają na Ciebie jak płatki śniegu – jest ich dużo i nie do końca wiesz, jak się przed nimi ukryć. Motywacji do pracy odejmuje coraz krótszy dzień i niemal całkowity brak słońca. Brzmi znajomo? Nie musi!

Z przyjemnością pomożemy Twojej firmie zapanować nad zimowymi trudnościami. Zapewnimy stałe doradztwo prawne, przygotujemy wszelkie niezbędne dokumenty i umowy oraz wesprzemy w negocjacjach z kontrahentami. Pomożemy też dopełnić wszelkich innych obowiązków ciążących nad Twoim przedsiębiorstwem.

Paradoksalnie zima to często gorący okres. Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc, aby bezpiecznie doprowadzić Twoją firmę na wiosenną drogę do sukcesu.

Chcesz się dowiedzieć więcej?
Umów się na darmową konsultację z prawnikiem.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Umowy sprzedaży i kupna nieruchomości

Nasi prawnicy uczestniczą w przedsięwzięciach budowlanych i nieruchomościowych. Negocjujemy zarówno zakup nieruchomości, jak i umowy dotyczące budowy oraz zarządzania obiektami biurowymi i centrami handlowymi. Istotnym elementem tych działań jest udział podmiotów finansujących przedsięwzięcia budowlane i nieruchomościowe: banków, instytucji finansowych i firm leasingowych, którym również doradzamy.

Obsługa procesów sprzedaży i wdrażania systemów IT

Każda firma rozwijająca się w świecie nowych technologii stoi przed decyzją o wdrożeniu odpowiedniego systemu IT. Uregulowanie warunków współpracy między zlecającym i wykonawcą lub dostawcą jest podstawą dla osiągnięcia dobrych efektów i zadowolenia obydwu stron. Pomagamy w negocjacjach, przygotowaniu dokumentów, a także prowadzimy cały proces od początku do końca.

Ochrona praw autorskich

W wieloletniej praktyce reprezentowaliśmy twórców i nabywców praw autorskich – znamy oczekiwania obu stron, dlatego jesteśmy niezwykle skuteczni. Klienci naszej kancelarii (twórcy, artyści, w tym filmowcy i agencje reklamowe) są pewni, że ich prawa są należycie zabezpieczone, a prawa nabyte wolne od wszelkich wad. Zapewniamy transparentność i partnerstwo w umowach.

Dlaczego warto?

Przeprowadzimy analizę potrzeb.


Umów się na konsultację

Zaproponujemy strategię działania.


Umów się na konsultację

Nasz zespół będzie reprezentował interesy Twojej firmy.


Umów się na konsultację

Będziemy czuwać nad całym procesem, więc nie musisz się o to martwić.


Umów się na konsultację

Przygotujemy wszystkie dokumenty i dopełnimy formalności w imieniu Twojej firmy.


Umów się na konsultację

Chcesz się dowiedzieć więcej?
Umów się na niezobowiązującą konsultację z prawnikiem.

Marcin Szołajski

Radca prawny

Specjalista z zakresu Prawa zamówień publicznych, Prawa własności intelektualnej oraz z zakresu Sukcesji w firmach Rodzinnych. Doradza Wykonawcom składającym oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego oraz reprezentuje Wykonawców w postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą. Reprezentuje konsumentów w sporach sądowych z instytucjami finansowymi (Bankami) w zakresie udzielonych kredytów „frankowych” oraz sprzedaży obligacji GetBack. Wspiera Twórców i Nabywców praw autorskich w procesie prawidłowego przenoszenia praw do utworów i udzielania stosownych licencji. Przeprowadza skuteczne procedury Sukcesji w firmach Rodzinnych. Czytaj więcej

Zapraszam do współpracy

+48 22 213 22 77