Justyna Szuszkiewicz

Kierownik Biura SLG we Wrocławiu

Specjalizacja Doświadczenie Edukacja Prywatnie

Odpowiada za profesjonalną obsługę klientów Kancelarii oraz organizację pracy Biura Kancelarii, przygotowywanie analiz prawnych, doradztwo i wsparcie dla klientów Biura, obsługę korespondencji i dokumentacji oraz wdrażanie instrumentów marketingu i promocji związanych z działalnością Biura Kancelarii we Wrocławiu.

Posiada doświadczenie zawodowe na stanowisku Asystentki Radcy Prawnego w Kancelarii Prawnej we Wrocławiu specjalizującej się w kompleksowej obsłudze prawnej klientów indywidualnych i instytucjonalnych oraz na stanowisku Starszego Inspektora Wojewódzkiego w Wydziale Infrastruktury Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Studiów Podyplomowych z zakresu Prawa Unii Europejskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Posługuje się językiem angielskim oraz hiszpańskim.

Szczęśliwa żona i mama trójki dzieci. Pasjonatka sztuki gotowania oraz kolekcjonerka książek kulinarnych. Pasjonatka teatru, opery oraz muzyki klasycznej – aktywnie bywająca na licznych koncertach i spektaklach. Nie wyobraża sobie życia bez książek, uwielbia szczególnie literaturę rosyjską oraz iberyjską  Namiętnie czyta biografie, interesuje się modą oraz dekoracją wnętrz, kocha kwiaty.