Podatki

Nasz zespół tworzą eksperci, którzy od lat wspierają klientów w prowadzeniu biznesu. Oferujemy szeroki zakres usług, obejmujących wszystkie aspekty podatkowe. Dzięki jasnym i zrozumiałym rekomendacjom nasi klienci mogą świadomie podejmować decyzje i osiągać wyznaczone cele.

Przeprowadzamy indywidualną analizę sytuacji firmy, przedstawiamy zalecenia, a także wskazujemy możliwości skorzystania z ulg podatkowych. Wspieramy naszych klientów w całym procesie wdrażania nowych rozwiązań finansowych. Przygotowujemy precyzyjne opinie prawno-podatkowe, dostosowane do potrzeb przedsiębiorstw. Pomagamy w kompleksowym przygotowywaniu dokumentacji, a także gwarantujemy profesjonalne wsparcie w trakcie kontroli skarbowych i podatkowych.

Co otrzymujesz?

  • przeprowadzenie audytu podatkowego oraz precyzyjnie sformułowane wnioski i rekomendacje,
  • sporządzanie wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych,
  • wsparcie przedsiębiorstwa w trakcie kontroli skarbowych i podatkowych,
  • udział w postępowaniach toczących się przed Izbami Skarbowymi i Celnymi,
  • sporządzanie i wsparcie w przygotowaniu dokumentacji cen transferowych,
  • indywidualną analizę sytuacji i wsparcie we wdrożeniu ulg podatkowych,
  • sporządzanie opinii prawno-podatkowych.
Wyślij wiadomość e-mail
Opiekun klienta

Marcin Szołajski

Radca prawny

Specjalista z zakresu Prawa zamówień publicznych, Prawa własności intelektualnej oraz z zakresu Sukcesji w firmach Rodzinnych. Doradza Wykonawcom składającym oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego oraz reprezentuje Wykonawców w postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą. Reprezentuje konsumentów w sporach sądowych z instytucjami finansowymi (Bankami) w zakresie udzielonych kredytów „frankowych” oraz sprzedaży obligacji GetBack. Wspiera Twórców i Nabywców praw autorskich w procesie prawidłowego przenoszenia praw do utworów i udzielania stosownych licencji. Przeprowadza skuteczne procedury Sukcesji w firmach Rodzinnych.Czytaj więcej