W dzisiejszym odcinku prezentujemy Państwu kolejne zwycięstwo Frankowiczów z Bankiem PKO S.A.

Dziś mec. Marcin Szołajski opowie o wyroku z dnia 16.02.2022 roku, w którym Sąd Okręgowy w Warszawie XXVIII Wydział Cywilny po rozpoznaniu sprawy ustalił, że umowa zawarta z Bankiem Polska Kasa Opieki S.A. (poprzednikiem prawnym banku BPH z Krakowa) jest nieważna oraz zasądził na rzecz kredytobiorcy uiszczone spłaty.

W kolejnej części odcinka mecenas Szołajski opowie o rekordowych ilościach procesów spraw frankowych, które toczą się w sądach wobec banków w roku 2022.

Zapraszamy do słuchania! 🎧

Masz problemy z kredytem frankowym?
Skontaktuj się z nami już teraz! Napisz na office@szolajski.com

Jako jedna z pierwszych kancelarii w Polsce zajęliśmy się tematem kredytów frankowych. Dzięki naszej pomocy setki Frankowiczów mogą dziś spać spokojnie.

Autor artykułu

Marcin Szołajski

Radca prawny

Specjalista z zakresu Prawa zamówień publicznych, Prawa własności intelektualnej oraz z zakresu Sukcesji w firmach Rodzinnych. Doradza Wykonawcom składającym oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego oraz reprezentuje Wykonawców w postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą. Reprezentuje konsumentów w sporach sądowych z instytucjami finansowymi (Bankami) w zakresie udzielonych kredytów „frankowych” oraz sprzedaży obligacji GetBack. Wspiera Twórców i Nabywców praw autorskich w procesie prawidłowego przenoszenia praw do utworów i udzielania stosownych licencji. Przeprowadza skuteczne procedury Sukcesji w firmach Rodzinnych. Czytaj więcej

Prawo IT #23 – Umowa chmurowa

Prawo IT #22 – Harmonogram umowy wdrożeniowej

Prawo IT #21 – Przedmiot umowy wdrożeniowej