Rozpoczynamy cykl artykułów o prawomocnych wygranych Frankowiczów w sporach sądowych z mBankiem.

Koniecznym jest bowiem uzmysłowienie sobie, że to już nie są jednostkowe przypadki, kiedy mBank S.A. przegrywa prawomocnie sprawy z Frankowiczami.

Po ostatecznych wyrokach sądów Frankowicze skutecznie uwalniają się od kredytów indeksowanych do waluty CHF i nie muszą już ich dalej spłacać.

Zastanawiasz się, czy jest sens rozpoczynać proces z mBankiem?

Tak, zdaniem Szołajski Legal Group trzeba jak najszybciej przeprowadzić postępowanie sądowe i skutecznie uwolnić się od kredytu frankowego.

Na potwierdzenie naszego stanowiska, omówimy kolejne prawomocne wygrane Frankowiczów przeciwko mBank.

FrankowiczuDzialaj.pl

Autor artykułu

Marcin Szołajski

Radca prawny

Specjalista z zakresu Prawa zamówień publicznych, Prawa własności intelektualnej oraz z zakresu Sukcesji w firmach Rodzinnych. Doradza Wykonawcom składającym oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego oraz reprezentuje Wykonawców w postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą. Reprezentuje konsumentów w sporach sądowych z instytucjami finansowymi (Bankami) w zakresie udzielonych kredytów „frankowych” oraz sprzedaży obligacji GetBack. Wspiera Twórców i Nabywców praw autorskich w procesie prawidłowego przenoszenia praw do utworów i udzielania stosownych licencji. Przeprowadza skuteczne procedury Sukcesji w firmach Rodzinnych. Czytaj więcej

Kredytobiorcy złotówkowi poznają WIRON

Kolejna wygrana naszego Klienta z mBank

Kolejna wygrana naszych Klientów z mBank